آرشیوی از بهترین محتواهای موضوعات فروش و بازاریابی و ارتقاء فردی را داشته باشید که هر هفته یک محتوای جدید به آن اضافه می‌شود!

با اشتراک در بخش عضویت پولساز تمام خلاصه کتاب‌ها، ویدئوها و پادکست‌ها این بخش را دانلود کنید و هر هفته یک محتوا را به‌صورت PDF و MP3 و mp4 دانلود کنید.

عضویت پولساز چیست؟

یک بخش ویژه در سایتامیرلطفی است که با عضویت در این بخش یک سال به خلاصه جدیدترین و بهترین محتواهای کسب‌وکار دنیا دسترسی دارید و می‌توانید آن‌ها را به صورت فایل PDF و صوت MP3 و ویدئو mp4 دانلود کنید.

این محتواها از بین بهترین دوره‌های و با موضوعات مختلف کسب و کار است که اگر همین الان عضو شوید می‌توانید به راحتی دانلود و به صورت نامحدود از آن استفاده کنید.

خدمات ما

چرا باید عضو پولساز شوم؟

ما به کسب و کارها کمک میکنیم رشد کنند ، بفروشند و از رقبایشان پیش بی‌فتند!

به رشد کسب‌وکارتان سرعت ببخشید!

کافی است با خواندن یا شنیدن یک خلاصه کتاب از بخش عضویت پو‌ل‌ساز سایت امیرلطفی، یک ایده خوب به ذهنتان برسد. یک ایده خوب می‌تواند درآمد شما را خیلی بیشتر کند.

بهبود فردی را آغاز کنید!

مدیریت زمان بهتری داشته باشید، تعلل را کنار بگذارید، تسلط بر خود را افزایش بدهید و بهره‌وری فردی خودتان را بیشتر کنید.

در جلسات بدرخشید!

از مطالب عضویت پولساز استفاده کنید و یاد بگیرید تا در جلسات مطرح کنید. خلاصه کتاب‌ها بهترین ایده‌ها را در اختیارتان قرار می‌دهند. همه از دانش و اطلاعات به‌روز شما متحیر خواهند شد.

سازگار با تمام دستگاه‌ها

فایل‌های صوتی به‌صورت MP3 استاندارد هستند و متن‌ها با فرمت PDF. با هر نوع کامپیوتر، موبایل، تبلت و پخش‌کننده خانگی قادر به استفاده از فایل‌ها هستید.